درباره برند سالیز

مجموعه فرتاک دانه بایگان با نام تجاری سالیز از سال ۱۳۹۳ فعالیت خودش را در شهر اصفهان آغاز کرد. این مجموعه در ابتدا فقط به صورت فروشگاه قهوه بیرون بر و قهوه آسیاب شده فعالیت می‌کرده و از سال ۱۳۹۵ وارد حوزه تولید قهوه در انواع مختلف شده است.‌

این مجموعه در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت کلیه مجوزهای لازم جهت واردات تولید قهوه و مشتقات آن از سازمان غذا و دارو شد. محصولات اصلی این مجموعه که با نام تجاری سالیز تولید و به فروش می‌رسد شامل هات دارک و اورجینال، کاپوچینو، کافی میکس ۳ در ۱ و ۲ در ۱، قهوه سبز، قهوه ترک، قهوه فرانسه، اسپرسو و دان رست شده است.

هم اکنون مجموعه فرتاک دانه بایگان با تکنولوژی پیشرفته و به روز توانسته است به تولید روزانه دو تن قهوه رست شده و یک تن محصولات پودری قهوه دست یابد.

برند سالیز وارد کننده قهوه

قهوه سالیز امروزه از جمله بزرگترین تولید کنندگان قهوه و سایر محصولات وابسته به آن است که در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ در نمایشگاه اصفهان مورد تقدیر قرار گرفته است.

از دیگر خدمات و محصولات این مجموعه علاوه بر رست تخصصی قهوه و تولید انواع محصولات بر پایه قهوه میتوان به فروش انواع تجهیزات و وسایل کافی‌شاپ، انواع قهوه‌سازهای خانگی و صنعتی و آسیاب‌های صنعتی و نیمه صنعتی اشاره کرد.