درباره برند سالیز

مجموعه تجاری سالیز از سال ۱۳۹۳ فعالیت خودش را در شهر اصفهان آغاز کرد. این مجموعه در ابتدا فقط به صورت فروشگاه قهوه بیرون بر و قهوه آسیاب شده فعالیت می‌کرده و از سال ۱۳۹۵ وارد حوزه تولید قهوه در انواع مختلف شده است.‌

این مجموعه در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت کلیه مجوزهای لازم جهت واردات تولید قهوه و مشتقات آن از سازمان غذا و دارو شد. محصولات اصلی این مجموعه که با نام تجاری سالیز تولید و به فروش می‌رسد شامل هات دارک و اورجینال، کاپوچینو، کافی میکس ۳ در ۱ و ۲ در ۱، قهوه سبز، قهوه ترک، قهوه فرانسه، اسپرسو و دان رست شده است.

هم اکنون مجموعه سالیز با تکنولوژی پیشرفته و به روز توانسته است به تولید روزانه دو تن قهوه رست شده و یک تن محصولات پودری قهوه دست یابد.

برند سالیز وارد کننده قهوه

قهوه سالیز امروزه از جمله بزرگترین تولید کنندگان قهوه و سایر محصولات وابسته به آن است که در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ در نمایشگاه اصفهان مورد تقدیر قرار گرفته است.

از دیگر خدمات و محصولات این مجموعه علاوه بر رست تخصصی قهوه و تولید انواع محصولات بر پایه قهوه میتوان به فروش انواع تجهیزات و وسایل کافی‌شاپ، انواع قهوه‌سازهای خانگی و صنعتی و آسیاب‌های صنعتی و نیمه صنعتی اشاره کرد.